در محل رادیو معارف برگزار شد؛

جلسه هم اندیشی مدیران موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم با مدیران شبکه رادیویی معارف

حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم: ترویج اندیشه های امام خمینی وظیفه همه گروه ها و سازمان هاست.

در ابتدای این دیدار دکتر مسعود کاویانی مدیر شبکه رادیویی معارف، فعالیت های شبکه رادیویی معارف از زمان تأسیس تاکنون را بیان کرد. وی به برخی برنامه های شاخص تهیه شده در شبکه معارف با موضوع امام خمینی و ولایت فقیه اشاره کرد و گفت که در کنداکتور روزانه این شبکه، حتما بخشی مربوط به امام خمینی قرار دارد. 

در این دیدار حجج اسلام و آقایان عظیمی قائم مقام و مدیر گروه قران و اهلبیت، مهدی کریمی مدیر گروه طرح و برنامه، صفایی مدیر گروه فرهنگ و جامعه، مرتضی کریمی مدیر گروه فلسفه و اندیشه و غلامپور مدیر روابط عمومی رادیو معارف فعالیتهای بخشهای مختلف شبکه و پیشنهاداتشان درباره همکاری با موسسه را بیان کردند. 

حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم نیز در ادامه سابقه و فعالیتهای موسسه را بیان کرد. وی ترویج اندیشه های امام خمینی را وظیفه همه گروه ها و سازمان ها دانست و به نقش مهم رسانه ها و بخصوص صدا و سیما اشاره کرد. همچنین وی شبکه معارف را تنها شبکه از دهها شبکه صدا و سیما دانست که هر روز برنامه ای هر چند کوتاه با محوریت امام خمینی را پخش می کند و این رویکرد را قابل تقدیر دانست. 

حجج اسلام و آقایان پویا معاون پژوهشی، حاضری معاون آموزشی و صباغی مدیر امور فرهنگی موسسه نیز دستاوردها و فعالیتهای موسسه را در بخشهای مختلف شرح و پیشنهاداتشان را درباره همکاری با رادیو معارف ارائه دادند.

در ادامه هر دو مرکز آمادگی خود را برای امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه های مختلف اعلام کردند. 

در پایان این دیدار از بخشهای مختلف و استودیوی پخش رادیو معارف بازدید شد.

...
...
...
...
...
...
۱۴۰۱/۱۱/۲۷

قم

کد‌ گزارش
۱۲۱۴
مدت زمان تقریبی مطالعه
۲ دقیقه
تاریخ انتشار
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
گزارشات مرتبط
تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License