در اصفهان رقم خورد؛

معرفی برگزیدگان هفدهمین جشنواره شعر روح الله

هفدهمین جشنواره سراسری شعر روح الله امروز در اصفهان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر «روح‌الله» با بیان اینکه حدود یک هزار و ۱۷۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شدگفت: ۵۰۳ شاعر آثار خود را در قالب کلاسیک، شعر سپید، نیمایی و کودک و نوجوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که از این تعداد حدود که ۱۷۰ اثر شامل ۶۴ شهر در بخش کودک و نوجوان اثر به مرحله داوری راه یافتند.

دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر «روح‌الله» سید اکبر هاشمی افزود: در اختتامیه جشنواره ۱۰ اثر به عنوان برگزیده و ۱۰ اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند که دو اثر از ۱۰ اثر برگزیده مربوط به بخش کودک و نوجوان است که برای نخستین بار شاهد برقراری این بخش در جشنواره بودیم.

وی با بیان اینکه تمامی آثار شعرا برای مرحله داوری با کد مشخص شده بود، گفت: تبلیغات گسترده‌ای با توجه به عدم برگزاری جشنواره به مدت چهار سال، در شهر‌های مختلف کشور انجام شد.

دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر «روح‌الله» تاکید کرد: آثار برگزیده به استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، قم، خراسان رضوی، گلستان و فارس و کشور افغانستان اختصاص دارد و جوایز ترکیبی نقدی و غیرنقدی به نفرات برتر اهدا شد.

در حاشیه این جشنواره از اثر جدید رضا بدرالسما نگارگر اصفهانی رونمایی شد. با بیان اینکه حدود یک هزار و ۱۷۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شدگفت: ۵۰۳ شاعر آثار خود را در قالب کلاسیک، شعر سپید، نیمایی و کودک و نوجوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که از این تعداد حدود که ۱۷۰ اثر شامل ۶۴ شهر در بخش کودک و نوجوان اثر به مرحله داوری راه یافتند.

تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License