در آستانه برگزاری همایش همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س)؛

حاج علی اکبری: همه این کشور و همه ما مدیون امام خمینی(س) هستیم

دیدار اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س) با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه جناب حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری

سه شنبه 16 آبان 1402 اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی (س) دیداری با  حجت الاسلام  و المسلمین حاج علی اکبری داشتند. در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای کمساری مدیر کل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) ضمن ارائه گزارشی از همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س) فرمودند که اسناد قابل توجهی از نامه ها و اجازه نامه های امام خمینی (س) به دست ما رسیده است که در تلاش هستیم در نمایشگاه همایش از این اسناد رونمایی کنیم و اظهار داشتند که تا به امروز 1227 نفر از وکلای امام در طی این همایش شناسایی شده اند و امید می رود که وکلای بیشتری در ادامه این همایش و پس از آنان نیز شناسایی شوند. از این تعداد حدود 80 نفر از ایشان در قید حیات است که ان شاءالله در 18 آبان ماه در ضمن همایشی از ایشان و منسوبین وکلای مرحوم تقدیر به عمل آید.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این همایش فرمودند:«همه این کشور و همه ما مدیون امام خمینی(س) هستیم و باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و هرکاری برای امام انجام شود بسیار مبارک و نیاز مبرم است».

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اظهار داشتند که حجم کار این همایش، نوآوری ها و اسناد جدید یافت شده تحسین برانگیز است و امید می رود که این ارتباط با شبکه وکلای امام خمینی (س) مستمر باشد.

ایشان در پایان این دیدار شورای سیاستگذاری ائمه جمعه را آماده هرگونه همکاری با موسسه تنظیم و نشر آثار امام دانستند و  آرزوی توفیق روز افزون داشتند.

...
۱۴۰۲/۰۸/۱۶

قم

کد خبر
۱۴۹۰
مدت زمان تقریبی مطالعه
۲ دقیقه
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۶
تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License