در همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی؛

علی کمساری: حوزه انقلابی، حوزه‌ای در تراز اندیشه امام است/

حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، تأکید کرد: بیش از هر زمانی نیاز به پرداختن به اندیشه امام و احیاء نام امام خمینی احساس میشود. همه ما و به خصوص حوزه به اندیشه امام نیاز داریم. حوزه انقلابی حوزه ای است که در تراز اندیشه امام باشد.

حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری در همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی گفت: این همایش یک همایش علمی – پژوهشی است و در استمرار اقدامات دیگر پژوهشی است که سالها است در مؤسسه قم انجام شده و البته با همراهی و همکاری فضلا و محققین سالها است که دفتر قم منشأ خدمات ارزشمندی است که موسوعه امام یکی از این کارهای ارزشمند است و دانشنامه امام هم یکی از کارهای ارزشمند بود.

حجت الاسلام و المسلمین کمساری افزود: ویکی امام امکان استفاده همگانی از دانشنامه و آثار امام فراهم میکند. ان شاء الله تا پایان سال فرهنگنامه پنج جلدی شاگردان امام را منتشر خواهیم کرد و سال آینده نیز همایشی با همین عنوان «شاگردان امام» برگزار خواهد شد.

رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، تأکید کرد: بیش از هر زمانی نیاز به پرداختن به اندیشه امام و احیاء نام امام خمینی احساس می‌شود. همه ما و به خصوص حوزه به اندیشه امام نیاز داریم. حوزه انقلابی حوزه ای است که در تراز اندیشه امام باشد.

...
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

قم

کد خبر
۱۴۹۵
مدت زمان تقریبی مطالعه
۱ دقیقه
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۹
تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License