با حضور رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی؛

رونمایی از جایزه جهانی امام خمینی(ره) در مالزی

جایزه بین المللی امام خمینی (ره) با حضور علماء، صاحبنظران و روسای احزاب و تشکل‌های اسلامی در اجلاس «حج، تجلی وحدت اسلامی در آزادسازی فلسطین» در کوالالامپور مالزی رونمایی شد.

جایزه بین المللی امام خمینی(س) با حضور دکتر علی کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، علماء، صاحبنظران و روسای احزاب و تشکل‌های اسلامی در اجلاس «حج، تجلی وحدت اسلامی در آزادسازی فلسطین» در کوالالامپور مالزی رونمایی شد.

 جایزه‌ای جهانی که هر دوسال یکبار به پژوهشگران برتری تعلق می‌گیرد که در دو حوزه نظری و عملی اندیشه‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، دارای آثاری شاخص و برگزیده باشند.  

سخنرانان این اجلاس با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بر نقش محوری و وحدت بخش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در بیداری اسلامی، تشکیل جبهه مقاومت در جهان اسلام تاکید و خاطرنشان کردند: جهان اسلام با تاسی از این شخصیت ممتاز به عنوان الگوی عملی قرن حاضر می‌تواند یکدل و یکصدا در برابر رویکرد دوگانه غرب بایستد و با رد طرح‌های ریاکارانه آنان اعلام کند؛ راهی جز آزادی کامل فلسطین وجود ندارد.

همچنین در این همایش با اشاره به فراز‌هایی از نامه اخیر رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا بر ضرورت بیداری و اقدام عملی جهان اسلام در دفاع از فلسطین تاکید شد.

تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License