با سخنرانی دکتر علی کمساری در مالزی برگزار می شود؛

کنفرانس بررسی اندیشه های امام خمینی در باره حج و ابعاد سیاسی آن

کنفرانس بررسی اندیشه های حضرت امام (س) در باره حج و ابعاد سیاسی آن با سخنرانی ریاست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در کشور مالزی برگزار می شود.

کنفرانس" فلسفه حج، تجلی وحدت امت اسلامی در آزاد سازی فلسطین" در امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد مطابق با ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی و دیگر سفرای کشور‌های اسلامی در محل موزه هنر‌های اسلامی مالزی آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) ویژه‌ برنامه بزرگداشت ایام ارتحال ملکوتی امام خمینی (س) در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاری سمن‌ها و شورای عالی دینی و اجتماعی مالزی با رویکرد منظومه فکری امام (س) برای دفاع از فلسطین برگزار می‌شود. 

بر اساس این گزارش سخنران ویژه این کنفرانس حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) است که به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به کوالالامپور سفر کرد.

داتو سری شیخ احمد آوانگ رییس اتحادیه مساجد جهان در دفاع از مسجد الاقصی، سید شیخ العطاس مسئول سازمان سجاگات و محی الدین قادر رییس موسسه شهروندان بین المللی، چیگو محد عظمی عبدالحمید، رئیس شورای مشورتی اسلامی مالزی و مشاور نخست وزیر نیز در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد و 

در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (س) در مالزی دکتر ابدار رحمان کویا نویسنده کتاب امام خمینی (س) «زندگی، اندیشه و میراث» حضور خواهند داشت. در این مراسم از جایزه بین المللی امام خمینی (ره) در جنوب شرق آسیا رونمایی خواهد شد. 

گفتنی است مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ویژه فارسی زبانان روز پنج شنبه ۱۷ خرداد مطابق با ۶ ژوئن با سخنرانی دکتر علی کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در مالزی برگزار می‌شود. نشست صمیمی با سمن‌ها و NGO‌های مالایایی، و بازدید از برخی اندیشکده‌ها و اتاق‌های فکر مالزی از دیگر برنامه های دکتر کمساری در این سفر است.

تماس با ما
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
تهران خیابان باهنر خیابان یاسر خیابان حسنی‌کیا پلاک ۵۹
تلفن: ۲۲۲۹۰۱۹۱-۰۲۱ الی ۵
فکس: ۲۲۲۹۰۴۷۸
پست الکترونیک: info@icpikw.ir
پایگاه اطلاع‌رسانی - موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
طراحی و پیاده‌سازی: دفتر فناوری اطلاعات و آمار
All Content by icpikw.ir is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License